Zakwalifikowani zastępowi


Poniżej znajduje się lista zastępowych, którzy zostali zakwalifikowani przez Komendę Kontyngentu Polskiego na 22. Światowe Jamboree Skautowe w Szwecji 2011 i poprawadzą swych harcerzy w czasie przygotowań oraz samego zlotu. Gratulujemy!


Lp.

Nazwisko

Imię

Hufiec

Chorągiew

1.

Ossowska

Joanna

Białystok

Białostocka

2.

Rudnik

Karolina

Białystok

Białostocka

3.

Bróż

Anna

Kudowa Zdrój

Dolnośląska

4.

Bronikowska

Monika

Lubin

Dolnośląska

5.

Wasilewski

Bartosz

Oława

Dolnośląska

6.

Rachwał

Dariusz

Szczytna

Dolnośląska

7.

Muszyńska

Katarzyna

Sopot

Gdańska

8.

Bieniek

Marta

Kielce

Kielecka

9.

Drogosz

Izabela

Kielce Południe

Kielecka

10.

Kozera

Michał

Kielce Południe

Kielecka

11.

Lech

Justyna

Kielce Południe

Kielecka

12.

Salwa

Piotr

Kielce Południe

Kielecka

13.

Balon

Marek

Kraków Nowa Huta

Krakowska

14.

Kaczmarczyk

Anna

Oświęcim

Krakowska

15.

Sterczewski

Piotr

Oświęcim

Krakowska

16.

Podolak

Radosław

Toruń

Kujawsko-Pomorska

17.

Bartosiak

Magdalena

Łódź Widzew

Łódzka

18.

Obłąk

Magdalena

Łódź Widzew

Łódzka

19.

Pilarska

Magdalena

Łódź Widzew

Łódzka

20.

Kochanowska

Karolina

Radom

Mazowiecka

21.

Kucharczyk

Olga

Radom

Mazowiecka

22.

Sieredzińska

Bianka

Radom

Mazowiecka

23.

Sieprawska

Anna

Dębica

Podkarpacka

24.

Pędzimąż

Natalia

Tarnobrzeg

Podkarpacka

25.

Więckiewicz

Marcin

Tarnobrzeg

Podkarpacka

26.

Gumińska

Urszula

Warszawa Mokotów

Stołeczna

27.

Pieńkowski

Tadek

Warszawa Mokotów

Stołeczna

28.

Wittenberg

Anna

Warszawa Mokotów

Stołeczna

29.

Włodarski

Michał

Warszawa Mokotów

Stołeczna

30.

Gietko

Michał

Warszawa Wola

Stołeczna

31.

Wichtowska

Ola

Warszawa Wola

Stołeczna

32.

Brzuska

Dorota

Warszawa Żoliborz

Stołeczna

33.

Dłubis

Paweł

Zabrze

Śląska

34.

Lewińska

Sara

Gniezno

Wielkopolska

35.

Gasporowicz

Bożena

Wilno

ZHP na Litwie

36.

Gierasim

Ryszard

Wilno

ZHP na Litwie

37.

Zajankowska

Alina

Wilno

ZHP na Litwie